Medewerkers

Wij hebben aandacht voor u, uw bedrijf en de oplossingen die u nodig heeft. Persoonlijk contact is hierbij onmisbaar. Onze medewerkers denken graag met u mee als u advies wilt, producten met elkaar wilt vergelijken, een reparatie of keuring uit wilt laten voeren of een maatwerk oplossing nodig heeft. Ieder vanuit zijn eigen specialiteit. U bent van harte welkom in één van onze showrooms, maar u kunt ons natuurlijk ook bellen 078 6153788 of mailen.


Werknemers

Gert-Jan Bakker
ICT-beheerder
gjbakker@rovanda.nl
André den Besten
Magazijnbeheerder
magazijn@rovanda.nl
Gijs Borst
Bedrijfsleider vestiging Papendrecht
gborst@rovanda.nl
Willian Bos
Monteur
Corné van der Burgh
Productspecialist bedrijfskleding en PBM
cvanderburgh@rovanda.nl
André van Dalen
Werkplaats
avandalen@rovanda.nl
Annelies van Dalen
Administratief medewerkster / receptioniste
aneven@rovanda.nl
Jaap van Dalen
Monteur
jvandalen@rovanda.nl
Rook van Dalen
Directeur
rvandalen@rovanda.nl
Erika van Dijk
Specialist Nilfisk / Salesmanager
Norberto Doval
Specialist stroomvoorziening / Verkoper
ndoval@rovanda.nl
Bert-Jan Duijzer
Verkoper industrie
Jan Duijzer
Verkoper
jduijzer@rovanda.nl
Peter Grin
Monteur
Jan Hanegraaf
Verkoper automaterialen
Dennis Hartmans
Magazijnbeheer
magazijn@rovanda.nl
Gerrit van den Herik
Chauffeur
Piet van Heteren
Accountmanager
pvanheteren@rovanda.nl
Marco Huijzer
Verkoper bedrijfskleding en PBM
mhuijzer@rovanda.nl
Piet Jansen
Monteur
André Klomp
Keurmeester
aklomp@rovanda.nl
Olga Kapteijn
Medewerkster bedrijfskleding en PBM
okapteijn@rovanda.nl
Robin Mesken
Specialist automaterialen / Verkoper
rmesken@rovanda.nl
Leo Opmeer
Administratief medewerker
lopmeer@rovanda.nl
Marijke Opmeer
Administratief medewerkster
Jaco Petersen
Accountmanager
jpetersen@rovanda.nl
Mark van Poppel
Chauffeur
Wim van Renswoude
Verkoper
wvanrenswoude@rovanda.nl
Arjan Romeyn
Specialist automaterialen / Verkoper
aromeyn@rovanda.nl
Paulus Schellevis
Verkoper
pschellevis@rovanda.nl
Jan Scherpenzeel
Bedrijfsleider vestiging Groot-Ammers
jscherpenzeel@rovanda.nl
Anita Smits
Administratie keuringen / werkplaats
asmits@rovanda.nl
Ferry Vantsis
Chauffeur
Gert Visser
Monteur
Jan Vink
Verkoper industrie
Johan Visser
Verkoper
jvisser@rovanda.nl
Hans Vlot
Applicatiebeheerder
hvlot@rovanda.nl
Jelle Vlot
Chauffeur
Erik Vos
Magazijnbeheer / verkoper automaterialen
Jaco de Vries
Verkoper
jdevries@rovanda.nl
John Warner
Verkoper
jwarner@rovanda.nl
Margré van Wijngaarden
Debiteurenbeheerster
mvanwijngaarden@rovanda.nl
canvas